Kāzu fotogrāfijas. Elīna&Mārtiņš


Ar Elīnu iepazinos pirms pāris gadiem agrā rīta stundā ceļā uz lidostu. Tālāk mūs gaidīja 10 vairāk vai mazāk trakas dienas Rumānijas vidienē. Tiem, kas zina par Synergy treniņiem, priekšstats būs :) Vēlāk pieaicināju Elīnu kā modeli savai pirmajai fotosesijai studijā - iespējams, kāds atceras smaidīgo meiteni ar narcisēm bildēs. Tā nu šajā vasarā bija vēl priecīgāks notikums - Elīnas un Mārtiņa kāzas. Kamēr visi pa humanitārajām  zinībām, man liels lepnums, ka viņi abi ir ķīmiķi un mīlestībā kopā saķīmiķojušies!


11 comments:

 1. Ne no viena cita fotogrāfa LV neesmu redzējusi TIK labas kāzu fotogrāfijas! Tiešām prieks, ka mums ir tik profesionāla fotogrāfe :)

  ReplyDelete
 2. Kolosālas fotogrāfijas.. žēl ka divreiz ar vienu neprecas.. Bet konkrētā Līgava dabiska un ļoti skaista sieviete!

  ReplyDelete
 3. Ļoti skaista un jauka līgava! un Aigai atkal ir izdevies iemūžināt emocijas! Malacis!

  ReplyDelete
 4. Ļoti dabiska, skaisa līgava un ļoti simpātisks līgavainis un prieks par brīnišķīgajām bildēm! Paldies Aigai par fotogrāfa izdomu un talantu!

  ReplyDelete
 5. http://i.imgur.com/0UaP5.gif Well done.

  ReplyDelete
 6. bildes ljoti skaistas...bet vai kāzas fotogrāfēt nav grūti!!??? ir redzēts pietiekami kā fotogrāfi kāzās strādā.... un dažreiz jā vajag pozējamās bildes, kur visi kopā, kur ar omēm un bērniem - viss ok, bet tad citreiz pieķeru sevi pie redzētā, ka it kā negaidītas un jaukas bildes tā teikt in action - patiesībā ir iestudētas...nācās redzēt kā fotogrāfs uzņem bildes ar bērniem skrienošiem - nevis vienkārši fotogrāfē tos bet liek skriet atkal un atkal un atkal...manuprāt mazliet skumji tā.... nezinu kāpēc to visu raxtu - vienkārši tavas bildes vienmēr šķiet tik patiesas un personiskas..... nesaku nē pozēšanai - tā manuprāt fotogrāfam ir kā klusās dabas gleznošana..... paldies par skaistām noskaņām

  ReplyDelete
 7. @peek-a-boo
  Viegli nav, tas tiesa :) Amizants Tev stāsts par bērniem, kam likts skriet atkal un atkal. Tā gan man nav bijis. Kāzās jaunā pāra fotosesijā parasti ir kombinācija starp pozēto un starp brīvo improvizāciju, lai saglabātu ticamības un pārsteiguma momentu pašiem. Un, protams, pārējais viss, turot acis vaļā un tverot mirkļus reportāžā.

  ReplyDelete
 8. Ļoti skaistas bildes..Tiešām, neko tik labu sen nebiju redzējusi... :)

  ReplyDelete
 9. Aiga, paturēšu tev prātā, jo tiešām emocionāli personiskas bildes!

  ReplyDelete
 10. Kas ir kleitas autors? Dikti patīk.

  ReplyDelete